Doprovod k tak důležitému okamžiku...

Andrejka mě podpořila ve všech mých běžných i “šílených” přání (vyzdobení porodního pokoje, aroma terapie, pizza,…) a byla mi velkou oporou před porodem, během něj i po. Doladila a vyšperkovala má přání, ukázala mi různý úhel pohledu. Vše ohlídala, byla velmi empatická a pohotová, komunikovala za mě s personálně, když bylo potřeba, plně respektovala mé potřeby. Děkuji, že jsi mohla být součástí našeho porodu 

Zuzana, srpen 2019

5/5

 

Není dula jako dula.

Od března 2019 jsem mentorovanou dulou pod akademií Ammadula.

Na cestu duly mě přivedly předporodní kurzy Hypnoporodu. Přeji si pomáhat ženám a rodinám i více, než jen před zrozením jejich nového života. Bude mi ctí, pokud budu moci přihlížet a podporovat vaši rodinu při tomto vzácném okamžiku a nejen při něm. 

Ráda vás na porod připravím dle vašich představ, podpořím při něm a podám pomocnou ruku po něm v krásném období šestinedělí.

V aktuální době k porodům doprovázím svobodně – cena se odvíjí od před a po porodní péče. Prosím, kontaktujte mě co nejdříve, ať pak nesmutníte. Mám vždy omezený počet doprovodů na měsíc a tato kapacita se rychle plní i 7 měsíců dopředu.

Pokud máte jakékoliv dotazy k počtu předporodních schůzek, možností doprovodu či konkrétní podpory a celého průběhu, zavolejte mi a domluvíme se na podrobnostech.

Těším se vás